1個(gè)回答
孫煜雪助教
2021-07-12 10:16
該回答已被題主采納
120 units should have cost (× $10)=1200
but did cost (100 × $13)=1300
所以是100A
該回答已被題主采納120 units should have cost (× $10)=1200
but did cost (100 × $13)=1300
所以是100A